Philip von Schantz färglitografi
2012-11-06
155861
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar, signerad och daterad v Schantz -94, färglitografi, 115/130, 39,5x50 cm