Baägare silver Otto Henrik Sjöberg Falun 1700-tal
2012-11-04
155856
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄGARE, silver, Otto Henrik Sjöberg, Falun, 1700-tal, årstämpel saknas, delvis med förgyllning, höjd 9 cm
Smärre bucklor