Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAGERBERG, Carl (1878-1948): Lekande lokatter, signerad och daterad Carl Fagerberg 1911, gips, längd 92 cm, höjd 60 cm
smärre nagg
155848
2012-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här