Dosa med silver 1800-tal
2012-11-06
155847
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DOSA, silver, kartuschformad, invändigt med förgyllllning, 1800-tal, dekor med rocailler, ca 70 g, höjd 2, 6x7 cm
Lagningar och dekor med slitage