Lili de Faramond stilleben i juletid
2012-11-04
155822
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FARAMOND, Lili de (1900-1992): Stilleben i juletid, signerad, olja på duk, 45x61 cm