Yrjö Edelmann litografi
2012-11-06
155775
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Man av naturen, signerad Y Edelmann, 124/125, färglitografi, 60x48 cm
Gulnader, fuktfläck på passepartout/ej examinerad ur ram