Bo-Åke Adamsson färglitografi
2012-11-04
155628
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): "Ludi Olympi MM", signerad Bo Åke Adamsson, 187/350, färglitografi, 86x65 cm