Roland Svensson färglitografi
2012-11-05
155622
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tjockan kommer", signerad Roland S., 2/350, färglitografi, 26x42 cm