Peter Dahl färglitografi
2012-11-04
155606
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, färglitografi, 102/375, 25x18 cm