Värja
2012-11-08
155597
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VÄRJA, fransk, 1800-tal, halvstukat-klinga, förgyllt mässingsfäste, kavelplattor av pärlemor, längd 80 cm