Caroline Grinda-Christensen oljemålning
2012-11-04
155538
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRINDA-CHRISTENSEN, Caroline (samtida): Stad i julskrud, signerad Caroline, olja på duk, 55x46 cm