Beck & Jung litografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Computer ink plot I", signerad Beck & Ljung 1980, Wissler 12/30, bladstorlek 21x30 cm
Kuntoraportti
155497
Päivämäärä:
2012-11-04