Max Book oljemålning
2012-11-04
155496
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOOK, Max (född 1953): "Deluminum Src", signerad och daterad Max Book 99, 19/20, olja på pannå, 30x42 cm