Oljemålning
2012-11-03
155493
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, hästar vid sjö, olja på duk, 46x57 cm
Renoverad