Leif Johansson oljemålning
2012-11-03
155437
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, 130x90 cm