Sven Lidberg färglitografier
2012-11-12
155401
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): Färglitografier, två st, "Kalle och brudarna", utförd 1991, numrerad 3/270, 29x23 cm samt "Bröllopsresan" utförd 1987, numrerad 10/280, 26x32 cm, bägge signerade Sven Lidberg