Okänd konstnär 1800-tal
2012-11-17
155346
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med betande får, otydligt signerad, daterad 1856, olja på duk, 30x40 cm