Holuj olja
2012-11-03
155345
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HOLUJ, Tomasz (född 1947): Cirkus, signerad Holuj, olja på duk, 50x61 cm