Ljuskrona i barockstil
2012-11-06
155343
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, barockstil, mässing, för sex ljus, höjd 95 cm
Obetydliga bucklor