Herman Österlund olja
2012-11-17
155299
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖSTERLUND, Herman (1873-1964): Badande flickor, enligt etikett a tergo utförd 1915, signerad Herman Österlund, olja på duk, 41x50,5 cm