Nils Nilsson Skum blandteknik
2012-11-03
155184
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Rendrivning, signerad och daterad NN Skum 1946, blandteknik, 26x35 cm, med egenhändigt skriven text