Robert Högfeldt akvarell
2012-11-12
155177
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Muntergök", signerad R Högfeldt, akvarell, 32x23 cm