Robert Högfeldt olja
2012-11-12
155175
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Landskap med gärdesgård, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 38x46 cm