Oidentifierad konstnär akvarell
2012-11-03
155172
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England 1800-tal, Landskap med flod, signerad Western, möjligen Charles Western (1856-1900/01), akvarell, 28x49 cm
Smärre fläckar