P. G. Thelander etsning
2012-11-07
155132
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THELANDER, P. G. (född 1936): Ryttare V, etsning med handkolorering, 1972, signerad och numrerad P. G. Thelander 77/110, 49,8x39,6 cm, LITTERATUR: Haskel 236