Baljfåtölj sengustaviansk stil
2012-11-01
155073
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk stil, signerad Viktor Lundberg, Örebro 1897,
PROVENIENS: Konstnären David Wallin
Sidenklädsel med skador