Robert Högfeldt akvarell
2012-11-02
154953
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Två systrar, signerad R. Högfeldt, akvarell, 28x27 cm