Vasilenko litografi
2012-11-01
154944
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASILENKO, Alexander (född 1965): Pollock, signerad och numrerad Vasilenko, litografi, rammått 91x70 cm