Roger Risberg litografi
2012-11-01
154933
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RISBERG, Roger (född 1956): Hjärtat, signerad, 138/140, färglitografi, bladstorlek 86x70 cm