Blomsterstilleben oljemålning
2012-10-31
154808
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på pannå, 25x32 cm