Anders Hultman litografi
2012-10-31
154787
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HULTMAN, Anders (född 1945): Stadsbild, signerad Hultman, 87/290, färglitografi, 40x45 cm