Prins Eugen etsning
2012-10-31
154730
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PRINS EUGEN (1865-1947): Stockholmsmotiv, signerad Eugen, etsning, 14,5x19 cm