Bordslampa empirestil
2012-10-30
154728
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, total höjd inklusive skärm 59 cm