Målning
2012-10-30
154701
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Syende kvinna, signerad Münchhausen, olja på duk, 79x117 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling