Karl Friedrich Gotsch färgkrita
2012-10-30
154694
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOTSCH, Friedrich Karl (Danmark, 1900-1984): Hamnbild med kvinna, signerad, färgkrita, 40x29 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling