Läsljusstake 1800-tal
2012-10-28
154575
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LÄSLJUSSTAKE, 1800-tal, med vilande hund, förgylld mässing, bemålad skärm, höjd 30,5 cm