Ask med lock 1700/1800-tal Kina
2012-10-28
154545
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASK med lock, 1700/1800-tal, Kina, cloisonné, höjd 5,5, 8 cm
Emalj och stötskador