Oidentifierad konstnär olja
2012-10-30
154530
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal: Maria med Jesusbarnet, olja på duk, 46x38 cm