Richard Antonius blandteknik
2012-10-29
154512
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANTONIUS, Richard A (född 1947): "New Age", signerad och daterad 2008, blandteknik, 48x48 cm