Olle Bonnier litografi
2012-10-29
154483
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad -64, 58/150, färglitografi, 32x63 cm