Bo Larsson färglitografi
2012-10-30
154477
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARSSON, Bo (född 1945): Smedsudden, signerad Bo Larsson, 97/120, färglitografi, 53x68 cm, oramad