Bo Swenson färglitografi
2012-10-30
154475
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SWENSON, Bo (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 59/220, färglitografi, 38x50 cm, oramad