Bo Larsson färglitografi
2012-10-28
154434
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARSSON, Bo (född 1945): Landskap, signerad Bo Larsson, 42/190, färglitografi, 47x64 cm, oramad