Tallrikar ur Nationalservisen
2012-10-28
154423
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTALLRIKAR, 30 st, ASSIETTER 12 st, BORDSTALLRIKAR, 51 st, "Nationalservisen" Rörstrand
Nagg, delvis sliten förgyllning