Ljusstakar empirestil
2012-10-29
154395
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestsil, 1800-tal, patinerad och förgylld brons, höjd 27 cm
Senare kedjor