Dosa i silver Zethelius
2012-10-27
154392
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSA med lock, silver, Pehr Zethelius, Stockholm 1806, höjd 3,5, diameter 8 cm
Med monogram, smärre bucklor, repor