Corneille litografi
2012-10-28
154363
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (född 1922): Komposition, färglitografi, numrerad 71/150, signerad och daterad Corneille 68, 111/120, litografi, 76x56 cm