Olle Bonnier liografi
2012-10-28
154360
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 34/350, färglitografi, bladmått 34,5x15 cm