Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALAHÄST, västerdalarna, 1800-talets mitt, längd 18, höjd 16 cm

Kompletterat ben och en hov, slitage

154297

2012-10-27