Oidentifierad konstnär
2012-10-27
154295
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flodbank, otydligt signerad, olja på pannå, 21,5x27 cm